Teledysk do piosenki „Tell Me Why”

11/02/2017

Na początku lutego b.r. skończyły się zdjęcia do teledysku piosenki „Tell Me Why”, którą zaśpiewał Jędrek Skiba. Sala teatralna MDK w Opolu zamieniła się w magiczne miejsce,

w którym ekipa filmowa zrealizowała fantastyczne ujęcia.

Wspaniała współpraca na planie z filmowcami, zaowocuje niezwykłym teledyskiem w formacie 4K.

Zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane jedną z najlepszych na rynku kamer RED EPIC –X. Autorem zdjęć jest  operator filmowy Michał Pakulski, zdobywca nagrody za zdjęcia do filmu "Zabić bobra" na  Festiwalu Camerimage. Teledysk wyreżyserował autor piosenki

„Tell Me Why"" - MarKo 

Nasz klip zrealizowaliśmy we współpracy z filmowcami z GFM Grupa Fresh Media Jacka Czepułkowskiego, którzy wyposażyli nasz plan teledysku w najwyższej klasy sprzęt filmowy i profesjonalną ekipę zdjęciową.

Robert Kaczmarski eRKafilm ze swoją ekipą zadbali o mistrzowskie oświetlenie naszych bohaterów teledysku – Jędrka oraz  zjawiskowej aktorki Michaliny Pławiak i magicznej tancerki Zuzanny Żylińskiej. Dziękujemy Krzyśkowi Zawieji oraz  Zbyszkowi Mierzwińskiemu i ich współpracownikom za profesjonalizm w obsłudze sprzętu filmowego.

Wspaniałe przygotowanie aktorskie do teledysku zawdzięczamy II reżyserowi

Krzysztofowi Żylińskiemu, który zadbał również o scenografię na planie.

Cudowną charakteryzację mieliśmy dzięki  wspaniałej i profesjonalnej charakteryzatorce filmowej Justynie Zaranek, która subtelnie podkreśliła piękno naszych aktorek.

Dziękujemy za współpracę na planie i pozytywne wibracje Agnieszce Szczęśniak oraz za zaangażowanie i wielką pomoc przy teledysku Anetce Skibie.

Praca z tak zgranym zespołem dała nam wielką satysfakcję.

To był po prostu DREAM TEAM..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Please reload

Wyróżnione posty

💎 Now and Forever💎

March 17, 2019

1/8
Please reload

Ostatnie posty

July 12, 2019

Please reload

Archiwum